Ak Parti İvrindi Teşkilatının piknik keyfi

AK Parti İvrindi ilçe teşkilatı ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları bir araya gelerek piknik yaptı.

İvrindi AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının koordine ettiği piknik programına ilçe Başkanı Tuğrul Çakır’ın yanı sıra AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’de katıldı.

İlçe Başkanı Tuğrul Çakır piknik programında yaptığı kısa konuşmada 31 Mart seçiminde ter akıtan teşkilat mensuplarına teşekkür ederek sözlerine başladı. Başkan Çalıra sözlerini şöyle sürdürdü.  “31 Mart seçimlerinde her birinizin gösterdiği gayreti unutmamız mümkün değil. Kiminiz ev ev dolaştınız kiminiz mahalle mahalle broşür dağıttınız. Gecenizi gündüzünüze kattınız, işinizden evinizden fedakarlık ettiniz. Siz değerli dava arkadaşlarıma canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Birlikte yürüyecek çok yolumuz var. AK Parti bayrağını en üst seviyelere birlikte taşıyacağız. Sizler benim ağabeylerim, ablalarım, kardeşlerimsiniz. Desteğinizle partimizi ve sizleri en iyi şekilde temsil etmeyi Rabbim bize nasip etsin” dedi.

Milletvekili Mustafa Canbey  ise yaptığı konuşmada, “Bu güzel pikniği gerçekleştiren teşkilat üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “dedi. 

Partililerin gönüllerince sohbet etme ve yorgunluk atma imkanı bulduğu piknikte, ikramlar verildi. AK Parti teşkilat mensupları ise sıcak günde ağaçların altında gölgenin tadını çıkardı, birlik ve dayanışma örneği sergiledi.Aynur Konuk

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir