Canbey’den, Başkan Cengiz’e Destek

AK Parti Balıkesir Milletvekili, hemşerimiz Mustafa Canbey 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının AK Partili belediye başkanı Yusuf Cengiz’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette konuşan AK Parti Balıkesir  Milletvekili Mustafa Canbey, 31 Mart seçimlerinin galibinin İvrindi / Balıkesir olduğunu söyledi. Yusuf Cengiz  ile ivrindi’nin  yeni bir enerji ve vizyon kazanacağını ifade eden Canbey, “31 Mart Yerel seçimlerinin galibi İvrindi oldu. Balıkesir oldu.. İvrindi ilçemizde Yusuf Cengiz’in  olması, yeni bir güç, yeni bir enerji ve yeni bir vizyon ile daha güzel şeyleri bizlere gösterecektir. Ben bu vesile ile Yusuf Cengiz’e  hayırlı olsun diyor, güzel hizmetler yapacağına sonsuz inanıyorum. Bu yolda bir ve beraberiz, durmayacağız daima yürüyeceğiz” dedi.

AK Parti Balıkesir  Milletvekili Mustafa Canbey’in  ziyaretleri ile onur duyduklarını aktaran İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, hizmet belediyeciliği sorumluluğunu üstlendiklerini belirtti. Hem yerel hem de merkezi ölçekte İvrindi’yi  rekabet eden şehirler arasına taşıyacaklarını dile getiren Başkan Cengiz, “31 Mart’ta şehrimiz Türkiye’de olduğu gibi bir tercih yaptı ve bir bayrak koşucusu olarak hizmet belediyeciliği sorumluluğunu tarafımıza milletimiz tevdi etti. Bugünden itibaren hem yerel ölçekte hem merkezi ölçekte vekillerimizin katkılarıyla şehrimizi hem kalkınan hem de rekabet eden şehirler arasına taşıyacağımız adımları atmayı Cenab-ı Hakk bizlere nasip etsin” diye konuştu.Ebru Erdem

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir