Belediye Başkanlığı Devir Teslim Töreni Yapıldı

İvrindi Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Yusuf Cengiz ve Belediye Meclis Üyeleri için devir teslim töreni yapıldı.

05.04.2019 Cuma günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Başkan Yusuf Cengiz’e, eski Belediye Başkanı Recai Baytar, belediye hizmet binasında düzenlenen devir teslim töreniyle görevini teslim etti.

Belediye hizmet binasında düzenlenen törene; eski belediye meclis üyeleri, 31 Mart’ta seçilen  Belediye Meclis Üyeleri,  Belediye Personeli,  Mahalle Muhtarları, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Devir teslim töreninde ilk konuşmayı Eski Başkan Recai Baytar  yaptı ; İvrindi  her zaman olduğu gibi AK Partimizin yanında oldu, bizlerin yanında oldu ve şu anda arkadaşımız Yusuf Cengiz’e  görevi teslim etmekten memnuniyet duyuyorum diyerek teşekkür etti. Ardından konuşma yapması için kürsüye gelen Belediye Başkanı Yusuf Cengiz; öncelikle ilçe halkımıza gösterdikleri teveccüh ve bizi buraya layık gördükleri için teşekkür ederim. Cumhur İttifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi İvrindi teşkilatı ve AK Parti’li ekibimizle birlikte verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı ve İvrindi’ye en iyi hizmeti yapacağımızı, parti gözetmeksizin herkesi kucaklayacağımızı bildirir, saygılar sunarım dedi.

Dua okunan devir teslim töreninde birlik beraberlik ve dostluk göstergesi olarak her iki başkan da birbirine çiçek takdim etti. Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, devir teslim törenine katılan vatandaşların tebriklerini makamında kabul etti.Aynur Konuk

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir