Başkan Cengiz İlk Ziyaretlerine Başladı

31 Mart Yerel seçimleri ile yüzde 54,24 ( 12.999 ) oyla İvrindi Belediye Başkanı seçilen Yusuf Cengiz, teşekkür ziyaretlerine başladı.

Cumhur İttifakı AK Parti İvrindi Belediye Başkan Adayı olan ve gerçekleşen yerel seçimler ile Belediye Başkanı seçilen Yusuf Cengiz, teşekkür ziyaretlerine başladı. Bozören ve Karaçepiş Mahallelerinde  vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Cengiz, “İvrindi halkımıza, Bozören ve karaçepiş Mahallesi sakinlerimize seçim sürecinde vermiş oldukları destekten dolayı gönülden teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi her zaman halkla içe içe gönül gönüle olacağız. Biz İvrindi’mize hizmet etmeye geldik. İlçemizi inşallah istişare ile hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Başkan Cengiz, “İlçemize katacağımız hizmetler ile önce gönüllere dokunacağız sonra gönlülerde kalacağız. Sanayisiyle, tarımıyla, sporuyla ve kültürleriyle her alanda İvrindi’ye hizmet edeceğiz. Hizmeti nimet bilip, sürekli ve sürdürülebilir bir anlayış getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Bozören Mahallesi 31 Mart Yerel Seçimlerinde,  ilçe belediye başkanlığı seçimlerinde % 77   ( 703 ), Karaçepiş Mahallesi % 76 (  415 ) oy oranı ile Cumhur İttifakına destek vermişti.

Başkan Cemgiz’e mahalle ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Tuğrul Çakır, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Özcan Akbaba ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.Ebru Erdem

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir