Selahattin Akgedik’ten, Tuncay Kılıç’a Ziyaret

İlçemiz esnaflarından,  İvrindi  AK Parti Belediye Meclis Üyesi, Selahattin Akgedik, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın MHP’den Edremit  Belediye Başkan Adayı  olan Tuncay Kılıç’ı ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette MHP Edremit Belediye Başkan Adayı Tuncay Kılıç “Cumhur İttifakı hayırlı uğurlu olsun. Bu ittifakın Edremit’te zafere ulaşması için MHP olarak elimizden geleni yapacağız.Ülkemiz bir takım sıkıntılardan geçiyor. ‘Beka mücadelesi diyoruz fakat yerel seçimlerin beka ile ne alakası var’ diyen vatandaşlarımız oluyor. Resme geniş bakıldığında bekanın anlamı net bir şekilde ortadadır. Yerel yönetimlerin de üzerine beka konusunda önemli bir misyon yüklenmiştir. Ankara’da liderler arasındaki sıcak temasın Balıkesir ve Edremit’e sirayet etmesi noktasında biz elimizden geleni yapacağız. Allah utandırmasın. Hem sizlerin hem de bizlerin yardımcısı olsun” dedi.

Selahattin Akgedik ise kendisine gösterilen ilgi ve misafirperverliğe teşekkür ederek, liderlerin aldıkları kararların sonuna kadar arkasında olacaklarını söyledi.Ülkenin birlik ve beraberliği için alınan bu karara saygı duyuyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, daim etsin.” diye konuştu.Aynur Konuk

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir