Cumhur İttifakı Adayından MHP’ye Ziyaret

Cumhur İttifakı İvrindi Belediye Başkan Adayı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Tuğrul Çakır ile birlikte MHP İvrindi İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler.

MHP İlçe Başkanı Özcan Akbaba ve  teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Cengiz ve Çakır birlik beraberlik mesajı verdiler. Sıcak ve samimi bir karşılama gerçekleştiren MHP İlçe Başkanı Özcan Akbaba, “Cumhur İttifakı hayırlı uğurlu olsun. Bu ittifakın İvrindi’de zafer ulaşması için MHP olarak elimizden geleni yapacağız.Ülkemiz bir takım sıkıntılar geçiriyor. Beka mücadelesi diyoruz fakat yerel seçimlerin beka ile ne alakası var diyen vatandaşlarımız oluyor. Resme geniş bakıldığında bekanın anlamı net bir şekilde ortadadır. Yeni hükümet sisteminde taşların yerine oturması, ülkenin rölanti duruma geçmesi, normal seyrine dönmesi için yerel yönetimlerinde beka konusunda üzerlerine önemli bir misyon yüklenmiştir.Biz elimizden geleni yapacağız. Allah utandırmasın. Hem sizlerin hem de bizlerin yardımcısı olsun” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Tuğrul Çakır ise kendilerine gösterilen sıcak ilgi ve misafirperverliğe teşekkür ederek, liderlerin aldıkları kararların sonuna kadar arkasında olacaklarını söyledi. Çakır, Cumhur İttifakı ile 31 Mart sonrası İvrindi’ye bir 5 yıl daha hizmet edeceklerini vurguladı.

Cumhur İttifakı İvrindi Belediye Başkan Adayı Yusuf Cengiz ise iyi dilek ve temennilere teşekkür etti. Liderler bazında alınan ittifak kararının tesadüfi alınan kararlar olmadığının altını çizen Cengiz, “Ülkenin birlik ve beraberliği için alınan bu karara saygı duyuyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, daim etsin. Meclis Üyeliğinde sizlerle istişare ederek birlikte yol yürümeyi nasip etsin” diye konuştu.Aynur Konuk

You may also like...